SAP - BMB solutions

SAP

BMB ponúka širokú paletu služieb SAP. Sme hrdí na to, že spolupracujeme s mnohými senior konzultantmi v oblasti SAP Consulting, ABAP Programming a SAP administrácie.  Naši kolegovia sú skusení a certifikovaní v svojej oblasti praxe. Vďaka úzkej spolupráci členov s rôznymi profesionálmi môžeme implementovať efektívne riešenia za minimálnu cenu. Návrh a implementácia SAP riešenia sa vždy riadi podľa najlepších SAP štandardov.

SAP Consulting a ABAP programovanie

Raz za čas aj stabilný SAP systém potrebuje malú úpravu. Aj niekoľko správnych zmien môže priniesť benefity pre celý proces obchodu. Sme hrdí na naše úspešné implementácie zamerané na legislatívne zhody. Väčšina našich zákazníkov prejavuje záujem o konzultácie a ABAP programovanie v moduloch FI, AM, CO a MM.  Implementovanie nových funkcií, riešenie problémov a prispôsobenie riešení patrí medzi naše každodenné úlohy.

Báza a administrácia

Dobrý administrátor nemá čo robiť. Nastavenie stabilného systému obvykle trvá veľmi dlhú dobu. Môžeme Vám pomôcť dostať sa práve tam! Základná podpora SAP je nutnosťou.

  • SAP BC – inštalácia, konfigurácia, patching, upgrade, nastavenie výkonu
  • Autorizácie – SAP a Java design, implementácia a údržba konceptu autorizácie
  • SAP portál – administrácia, prispôsobenie a optimalizácia
  • Integrácia systému – Process Integration PI , Process Orchestration PO, web služby, iDoc transfer
  • Monitorovanie – inštalácia a konfigurácia Solution Manager a diagnostických agentov
  • SAP Hana – inštalácia a údržba

Máte záujem? Napíšte nám


    The best what you can afford.