Best Social Tricks - BMB solutions

Cieľom portálu BestSocialTricks.com je pomáhať užívateľom Facebook stránok dosahovať vyšší organický dosah jednotlivých príspevkov na Facebooku. To sa snažíme dosiahnuť nielen prostredníctvom článkov na túto tematiku, ale aj poskytnutím rozličných bezplatných nástrojov, ktoré môžu byť užitočné na vytváranie virálneho obsahu. V súčastnosti sa jedná o tieto dva nástroje:

  • Facebook Poll Generator
    Používaním tohto jednoduchého no veľmi efektívneho nástroja môžete jednoducho požiadať svojich návštevníkov o ich názor na Vašej Facebookovej stránke, čo vyjadria prostredníctvom kliknutia na Facebookové emotikony. Prostredníctvom tohto spôsobu „hlasovania“ sa stávajú aktívnymi fanúšikmi Vašej stránky a zvyšuje sa tak pravdepodobnosť, že uvidia ďalšie Vaše príspevky.
  • Social Media Image Optimalizer
    Jednoduchý a efektívny nástroj pre zákazníkov, ktorí používajú sociálne siete ako súčasť svojej profesie. Umožňuje optimalizovať obrázok pre zvolenú sociálnu sieť a typ príspevku. V súčastnosti poskytujeme nástroje pre Facebook, Google+, Instagram, LinkedIn, Twitter a YouTube.

Zistiť viac: https://www.bestsocialtricks.com

Máte záujem? Napíšte nám


    The best what you can afford.