Domov - BMB solutions

Domov

Hľadáte riešenie na Váš IT problém?

Ponúkame to najlepšie, čo môžete nájsť.

Hlavné služby

Web programovanie

Vytvoríme webovú stránku, e-shop na mieru. To obvykle zahŕňa vyššiu úroveň interaktivity, ktorá si žiada použitie client-side jazykov ako napríklad JavaScript,AngularJS a jQuery.

Mobilné aplikácie

Poskytujeme užívateľom rozsiahle možnosti ako pracovať na svojich projektoch prostredníctvom mobilných zariadení na cestách.

Zákazkový vývoj

Členovia nášho tímu sú top experti v odbore designu a implementácie informačných systémov. Individuálne riešenia na mieru každému klientovi.

SAP konzultácie a vývoj

Ponúkame Vám jasné, zrozumiteľné a profesionálne rady pre riešenie špecifických problémov Vašej spoločnosti.
0
rokov na trhu
0
vlastné produkty
0
rozličných tímových certifikácií
0/6
technická podpora
O nás

Ponúkame to najlepšie, čo môžete nájsť

BMBsocial s.r.o. je mladá, progresívna spoločnosť založená v roku 2013. Sme priateľská IT spoločnosť poskytujúca moderné riešenia pre všetky typy a veľkosti organizácií. Našim cieľom je pomáhať spoločnostiam v používaní modernej technológie v rámci úzkej spolupráce a nepretržitou osobnou interakciou medzi našim tímom a klientom.

Zaujali Vás naše služby?

Potrebujete IT riešenie? Zaujímate sa o webové aplikácie, mobilné aplikácie, zákazkový vývoj, alebo potrebujete len audit informačného systému? Ponúkame to najlepšie čo môžete nájsť.
Zistiť viac
REFERENCIE

Na Sport7 sme dlhé obdobie riešili problémy so stabilitou, bezpečnosťou a pomalým načítavaním webu. Tieto problémy súviseli hlavne s dramatickým nárastom návštevnosti a to najmä v prípade nárazovej návštevnosti pri zdieľaní virálneho obsahu. BMB vypracovali dôkladný audit a pripravili rýchle a efektívne riešenie, ktoré tieto problémy vyriešilo.

Šport 7, s.r.o.

S chalanmi z tímu BMB sa spolupracuje výborne, sú rýchli, promptní, precízni. Bez problémov sa pustili do nového projektu, ktorý nebol pre nich štandardom. Pre mňa ako projektového manažéra je veľmi podstatné, aby subdodávateľ vystupoval zodpovedne a s otvorenou mysľou, ktorá pripustí rôzne možnosti riešenia vyskytnutých problémov. Tím z BMB ma presvedčil, že práve takýmto dodávateľom sú.

become, s.r.o.

Konzultanti z BMBsocial výborne kombinovali technické znalosti s pochopením požiadaviek biznisu a poskytovali jednoznačné odpovede na otázky. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Ernst & Young, s.r.o.

title image
title image
title image
title image
title image

Naše produkty

kontakt

Kontaktuje nás

Adresa

Krížna 20 811 07, Bratislava 1
Napíšte nám
The best what you can afford.