/
/
Webové aplikácie
Webové aplikácie

Webové aplikácie – moderné, plne responzívne a v prvom rade efektívne

Webové aplikácie Vám poskytnú výhody o úroveň vyššie ako vaša statická online prezentácia. Vykonávajú množstvo najrôznejších operácií a tak zjednodušujú a zefektívňujú obchod. Zahŕňajú širokú škálu projektov ako napríklad e-shopy, portály, fakturačné, rezervačné, plánovacie systémy, kalendáre, tímové a projektové nástroje a mnohé ďalšie.

Kvalitná a správne cielená webová aplikácia vám uľahčí vašu prácu a zefektívni vaše postupy, čo bude viesť k lepším výsledkom. Prehľady a vami požadované funkcie vám tak budú k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek v reálnom čase, po pripojení na internet.

Náš tím má viac ako 15 rokov skúseností s tvorbou webových aplikácií. Medzi naše špecializácie patrí Magento, Angular a WordPress CMS, no vzhľadom na našu flexibilitu vieme poskytnúť akékoľvek iné riešenie.

  • kvalitné a efektívne spracovanie
  • profesionálne zabezpečenie proti odcudzeniu dát
  • vývoj na mieru podľa požiadaviek klienta
  • kompatibilita s aplikáciami tretích strán – sociálne siete, platobné brány, účtovné systémy…

Náš systém práce

Ako pracujeme? Našim hlavným cieľom je na 100% splniť očakávania našich klientov a minimalizovať popri tom náklady na hardware a software použitím open-source technológií a nástrojov. Zameriavame sa na modernú a viacvrstvovú architektúru s dôrazom na aplikáciu vhodnej technológie na získanie maximálnej možnej pridanej hodnoty pre určený systém. Aktuálne vládne silný trend používania mobilných zariadení a práve preto sú naše riešenia vždy responzívne a pripravené na použitie na akomkoľvek zariadení.

Naše priority sú:

  • Optimalizácia procesov spoločnosti tak, aby bolo nasadzovanie ľudských zdrojov čo najviac efektívne.
  • Efektívne využitie dát ich transformáciou na informácie.
  • Okrem vytvárania aplikácií poskytnúť našim zákazníkom kvalitnú a efektívnu podporu.
  • Vytváranie medzi-platformových aplikácií, ktoré môžu byť použité na všetkých druhoch zariadení.

infografikaSK

Zaujali Vás naše služby?